Hastalardan alınan dokuların diğer hastalarla karışmaması son derece önem taşımaktadır. Bu nedenle patoloji bölümüne yönlendirilen dokular ilgili kişiler tarafından dokunun konulduğu kasede hastanın bilgileri yazılmaktadır. Ne yazık ki bu işlem çok vakit almaktadır. Biz bu durumun önüne geçmek için lazer ışığıyla, diğer bir tabirle kazıma yöntemiyle hastaların dokuların konulduğu ilgili malzemeye hastaların bilgileri işlenmekte, çalışanların saatlerini alan işlemler, saniyeler içerisinde yapılmaktadır.

Patolojide kullanılan makroskobi bıçaklarının şekli ve keskinliği önem arz etmektedir. Ne yazık ki bu makroskobi bıçakların fiyatları dolar kuru nedeniyle oldukça yüksek maliyetle temin edilmektedir. Amacımız daha düşük maliyetle, daha kaliteli ve etkin bu makroskobi bıçaklarını üretmektir.

Sipariş için iletişime geçiniz. 

 

Tasarım tescili, patent ve ticari hakları tarafımıza aittir. Ürünler üzerinde şekilsel değişiklik ambalaj ve sunumda yapılan güncel revizyonlar olabilir. Bu konuda bildirmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.